
La EDB7000 estas fidinda motoro por retroŝtopasiloj, liverante potencan 7,000Nm-momantan eliron-ideala por postulataj boraj taskoj tra konstruo, pejzaĝigado kaj servaĵo-aplikoj. Plene interŝanĝebla kun Auger Torque 7000MAX kaj Digga PD8HF, ĝi servas kiel alt-efikeca anstataŭaĵo por ĉi tiuj gvidaj aŭgsistemoj.
Konstruita por alta-ŝarĝaj operacioj, la EDB7000 havas kompaktan sed fortikan planedan ilarsistemon kreitan por konservi konsekvencan tordmomanton en malfacilaj grundokondiĉoj. Ĝia fortika dezajno certigas bonegan rendimenton, longvivecon kaj minimuman malfunkcion.
Ĉi tiu modelo estas vaste kongrua kun popularaj retroŝargiloj, inkluzive de:
Raŭpo (KATO): 420F2, 420XE, 430F2, 440
KAZO: 580 Super N, 590SN
JCB: 3CX, 4CX
John Deere: 310SL, 315SL, 410L
Kiel 7000Nm-aŭg-motoro por retroŝoviloj, ĝi estas bone-taŭga por barilofostoborado, fundamentborado, arboplantado, pejzaĝigado, kaj ĝenerala grundopreparo-eĉ en mallozaj aŭ malebenaj laborlokaj kondiĉoj.
Se vi serĉas potencan, profesian-gradon aŭg-motoro por retroŝoviloj por anstataŭigi Auger Torque 7000MAX aŭ Digga PD8HF, la EDB7000 estas via fidinda kaj kongrua solvo.
Specifoj
| EDB7000 | |
| Torque | Maksimumo 6958 Nm |
| Premo | 80-260 Trinkejo |
| Fluo | 70-150 lpm |
| Rapido | 27-58 rpm |
| Alteco | 925 mm |
| Diametro | 290 mm |
| Pezo | 116 kg |
| Elkavatoro&Terĉmaŝino | 5-7 tunoj |
| Glitŝargilo | 65-85 HP |
| Eliga Ŝafto | 75mm kvadrato/2.5" heks |
Dimensio

Apliko

CNC-maŝinoj

Mezurado kaj Testado

Pentraĵo kaj Pakado

Ekspozicio

Atestilo

Partnero

Varma Etikedoj: auger drive por retroexcavadoras, Ĉinio aŭger drive por retroexcavadoras fabrikistoj, provizantoj, fabriko




