
Ĉi tio estas retroeskovadora motoro, kiu liveras 8 000 Nm da tordmomanto, speciale-konstruita por postulataj boraj operacioj en sektoroj pri konstruo, servaĵo kaj pejzaĝigado. Ĝi estas plene interŝanĝebla kun alt-efikecaj modeloj kiel Auger Torque 8000MAX, igante ĝin koste-efika kaj fidinda alternativo por malfacilaj surteraj engaĝiĝtaskoj.
Ĉi tiu modelo estas ideale taŭga por vaste uzataj modeloj de retroŝargiloj inkluzive de:
Raŭpo (CAT): 420F, 420F2, 430F, 430F2
KAZO: 580N, 580 Super N, 590SN
JCB: 3CX, 4CX
John Deere: 310L, 315SL, 410L
Kiel 8000Nm-ter-aŭgilmotoro por retroŝoviloj, la EDB8000 havas kompaktan, alt-efikecan planedan ilarmotoron dizajnitan por trakti altajn-kondiĉojn kun minimuma prizorgado. Ĝia fortika konstruo certigas konsekvencan agadon kaj longan funkcidaŭron, eĉ sur malebenaj aŭ malfacilaj laborlokoj.
Perfekta por granda-diametra truoborado, fundamentopreparo, posttruoborado, arboplantado kaj ĝenerala elfosado, la EDB8000 liveras la tordmomanton kaj fidindecon postulas de profesiuloj.
Se vi serĉas potencan kaj elprovitan ŝtopilon por anstataŭigi Auger Torque 8000MAX, la EDB8000 estas la fidinda elekto por rendimento, kongrueco kaj long-valoro.
Specifoj
| EDS8000 | |
| Torque | Maksimume 8152 Nm |
| Premo | 80-240 Trinkejo |
| Fluo | 70-150 lpm |
| Rapido | 33-70 rpm |
| Alteco | 925 mm |
| Diametro | 290 mm |
| Pezo | 136 kg |
| Elkavatoro&Terĉmaŝino | 6-8 tunoj |
| Glitŝargilo | Maksimumo 150 LPM |
| Eliga Ŝafto | 75mm kvadrato/2.5" heks |
Dimensio

Apliko

CNC-maŝinoj

Mezurado kaj Testado

Pentraĵo kaj Pakado

Ekspozicio

Atestilo

Partnero

Varma Etikedoj: retroexcavadoras auger drive, Ĉinio retroescavadoras auger drive fabrikistoj, provizantoj, fabriko




