
La EDS3000 Earth Auger Drive estas interŝanĝebla unuo de Bobcat, Ĝi taŭgas por 40-65HP-glitŝargiloj, inkluzive de popularaj modeloj kiel Bobcat S650, T590, S76, T66, CAT 236D, 246D, 262D3, kaj CASE SR210, SVdeence por aplikoj kiel TR210, SVdeence, kiel TR2870. instalado, arboplantado, pejzaĝigado kaj funda borado, la EDS3000 provizas efikan, konsekvencan boradon en malfacilaj kondiĉoj.
Ĉi tiu 3000Nm Earth Auger Drive estas plene kongrua kun normaj glitstilaj montoj kaj estas interŝanĝebla kun la Auger Torque 3000MAX, ebligante rapidan instaladon kaj minimuman malfunkcion.
Havante fortikan planedan rapidumujon, la EDS3000 certigas long-daŭran fortikecon kaj fidindan funkciadon je kost-efika prezpunkto.
Se vi bezonas 3000Nm-aŭgilan motoron, kiu estas Bobcat-aŭg-motoro interŝanĝebla aŭ rekta anstataŭaĵo por Auger Torque 3000MAX, la EDS3000 estas via plej bona elekto.
Specifoj
| EDS3000 | |
| Torque | Maksimume 3088 Nm |
| Premo | 80-240 Trinkejo |
| Fluo | 40-85 lpm |
| Rapido | 42-90 rpm |
| Alteco | 770 mm |
| Diametro | 235 mm |
| Pezo | 70 kg |
| Elkavatoro | 2-4 tunoj |
| Glitŝargilo | 30–40 HP |
| Eliga Ŝafto | 2" heks/65mm ronda |
Dimensio

Apliko

CNC-maŝinoj

Mezurado kaj Testado

Pentraĵo kaj Pakado

Ekspozicio

Atestilo

Partnero

Varma Etikedoj: bobcat auger drive interŝanĝebla, Ĉinio bobcat auger drive interŝanĝebla fabrikistoj, provizantoj, fabriko




