
La ED8000 estas potenca mini-elkavatora motoro de 8,000 Nm, speciale-konstruita por 6–8 tunaj maŝinoj kaj kreita por alt-efikeca borado en postulemaj kondiĉoj. Ĝi estas plene interŝanĝebla kun altkvalitaj aŭgdiskoj kiel la Auger Torque 8000MAX, liverante fidindan agadon tra larĝa gamo de elfosaj taskoj.
Ŝlosilaj Trajtoj
Tordmomanto eligo: 8,000 Nm
Taŭga por minielkavatoroj de 6–8 tunoj
Interŝanĝebla kun Auger Torque 8000MAX
Kompakta, alta-efikeca planeda ilantmotoro
Konstruite por fortikeco en pezaj-kampaj kondiĉoj
Idealaj Aplikoj
Terborado kaj truoborado
Elkavatoro kaj glitstila aŭgoperacioj
Instalado de barilo
Arba plantado kaj pejzaĝigado
Terpretigo kaj fundamenta laboro
Se vi serĉas fidindan mini-elkavatoran veturadon, kiu egalas aŭ superas la rendimenton de Auger Torque 8000MAX, la ED8000 estas via ideala solvo-proponanta forton, kongruecon kaj longdaŭran-efikecon.
Specifoj
| ED8000 | |
| Torque | Maksimumo 8152 Nm |
| Premo | 80-240 Trinkejo |
| Fluo | 70-150 lpm |
| Rapido | 33-70 rpm |
| Alteco | 925 mm |
| Diametro | 290 mm |
| Pezo | 136 kg |
| Elkavatoro&Terĉmaŝino | 6-8 tunoj |
| Glitŝargilo | Maksimumo 150 LPM |
| Eliga Ŝafto | 75mm kvadrato/2.5" heks |
Dimensio

Apliko

CNC-maŝinoj

Mezurado kaj Testado

Pentraĵo kaj Pakado

Ekspozicio

Atestilo

Partnero

Varma Etikedoj: mini elkavatoro aŭger drive, Ĉinio mini elkavator aŭger drive fabrikistoj, provizantoj, fabriko




