
La EDS5500 estas anstataŭiga unuo de CAT-spuriga motoro liveranta 5,500 Nm da tordmomanto, speciale-konstruita por 60–80HP glitŝargiloj. Desegnita por alt-efikeca borado en postulemaj grundaj kondiĉoj, ĝi estas plene interŝanĝebla kun Auger Torque 5500MAX kaj Digga PD5, ofertante fidindan kaj kostefika alternativon.
Kongrua kun potencaj skidstiraj modeloj kiel Bobcat S850, T870, CAT 299D3, 272D3 XE kaj CASE TV450B, SV340B, la EDS5500 certigas fortan, konsekvencan agadon tra ampleksa gamo de boraj taskoj.
Kun kompakta formo kaj fortika planeda ilara dezajno, ĉi tiu aŭg-veturado prosperas en mallarĝaj laborspacoj kaj malmola grundo. Ĉu vi boras fostotruojn, plantas arbojn, starigas barilliniojn aŭ preparas fundamentojn, la EDS5500 faras la laboron kun efikeco kaj fortikeco.
Se vi serĉas anstataŭaĵon de CAT-aŭgmomanto aŭ rekta alternativo al Auger Torque 5500MAX kaj Digga PD5, la EDS5500 estas via alta-momanta solvo por postulemaj aplikoj.
Specifoj
| EDS5500 | |
| Torque | Maksimumo 5477 Nm |
| Premo | 80-260 Trinkejo |
| Fluo | 70-150 lpm |
| Rapido | 40-75 rpm |
| Alteco | 860 mm |
| Diametro | 235 mm |
| Pezo | 95 kg |
| Elkavatoro&Terĉmaŝino | 4,5-6 tunoj |
| Glitŝargilo | 55–75 HP |
| Eliga Ŝafto | 75mm kvadrato/2.5" heks |
Dimensio

Apliko

CNC-maŝinoj

Mezurado kaj Testado

Pentraĵo kaj Pakado

Ekspozicio

Atestilo

Partnero

Varma Etikedoj: kato auger drive anstataŭaĵo, Ĉinio kato auger drive anstataŭaĵo fabrikantoj, provizantoj, fabriko




