
La ED4500 estas 4,500Nm PD4-aŭgilanstataŭaĵo, realigita por 3-5 tunaj minielkavatoroj. Ĉi tiu modelo estas plene interŝanĝebla kun ĉefaj markoj kiel Auger Torque 4500MAX kaj Digga PD4, provizante la fortikecon kaj efikecon, kiujn vi bezonas por postuli elfosado kaj borado operacioj. Kun sia fortika dezajno, ĝi liveras elstaran tordmomanton kaj efikecon, igante ĝin la perfekta solvo por pezaj-taskoj.
La ED4500 ankaŭ havas energian-efikan motoron, reduktante funkciajn kostojn konservante altan tordmomanton por postulemaj aplikoj.
Supraj Trajtoj
4.500 Nm-momanto eligo
Konvenas 3–5 tunojn minielkavatorojn
Kongrua kun Auger Torque 4500MAX kaj Digga PD4
Konstruite por alta-momanto kaj peza-deĵoraj laboroj
Energia-efika motoro por reduktitaj operaciaj kostoj
Optimumaj Uzoj
Terborado kaj grunda elfosado
Instalado kaj fundamenta laboro de barilo
Plantado de arboj kaj preparado de tero
Perfekta por grandskalaj-industriaj projektoj
La ED4500 estas la ideala elekto por ĉiuj, kiuj volas anstataŭigi sian Auger Torque 4500MAX aŭ Digga PD4-aŭger-veturadon. Ĝi liveras la altan tordmomanton kaj fortan fidindecon necesan por malfacilaj elfosado kaj borado taskoj.
Specifoj
| ED4500 | |
| Torque | Maksimumo 4499 Nm |
| Premo | 80-240 Trinkejo |
| Fluo | 50-95 lpm |
| Rapido | 43-81 rpm |
| Alteco | 770 mm |
| Diametro | 235 mm |
| Pezo | 91 kg |
| Elkavatoro | 3-5 tunoj |
| Glitŝargilo | 50–70 HP |
| Eliga Ŝafto | 2" heks/65mm ronda |
Dimensio

Apliko

CNC-maŝinoj

Mezurado kaj Testado

Pentraĵo kaj Pakado

Ekspozicio

Atestilo

Partnero

Varma Etikedoj: pd4 auger drive anstataŭaĵo, Ĉinio pd4 auger drive anstataŭaĵo fabrikantoj, provizantoj, fabriko




